Left Right
מה אנחנו עושים?

מה אנחנו עושים?

תחומי התמחות ועיסוק של המשרד

פעילותו השוטפת של משרד עורכי דין בן-ארצי ושות’, כוללת טיפול וייצוג בענף הנזיקין, ובמיוחד בניהול סוגיות מורכבות ומגוונות של:

    נפגעי תאונות דרכים:

המשרד, מתמחה בטיפול מהיר ויעיל בקבלת פיצויים עבור נהגים, נוסעים, הולכי רגל ורוכבי אופניים שהיו מעורבים בתאונת דרכים ונפגעו בגופם ו/או בנפשם, לרבות ייצוג וטיפול כאשר לרכב המעורב לא היה תעודת ביטוח חובה תקפה, במועד התאונה.

יובהר, כי המשרד מטפל בכל סוגי התביעות בגין תאונות דרכים כולל תאונות שנגרמו בעת כניסה או יציאה מן הרכב, תאונות שנגרמו תוך כדי טיפול ברכב או שימוש בו, תאונות “פגע וברח”, תאונות עצמיות, תאונות עם רכב חונה, תאונות במהלך פריקה או טעינה של סחורה, נפילה באוטובוס או ברכבת ועוד.

    נפגעי תאונות עבודה ו/או מחלות מקצוע:

למשרד, מומחיות רבה וניסיון רב שנים, בטיפול וייצוג עובדים נגד מעסיקים, חברות הביטוח והמוסד לביטוח לאומי, עקב פגיעתם במהלך העבודה.

במהלך שנות פעילותו טיפל המשרד במגוון רחב של “תאונות עבודה” לרבות פגיעה ממכונות (היתפסות אצבעות הידיים או הרגל במכונה וקטיעת איברים), נפילה מפיגום, התמוטטות קיר או פסולת בניין, תאונות במאפיות ובמסעדות (כוויות, שברים), ותאונות החלקה בסביבת עבודה לא נקייה.

בנוסף, המשרד מעניק טיפול וייצוג לעובדים שחלו במקום עבודתם ב”מחלות מקצוע” עקב שימוש בחומרים רעילים, חומרים מסוכנים אחרים או תנאי עבודה ירודים, כגון: עובדים שחלו בדרכי נשימתם, עובדים ששמיעתם נפגעה עקב חשיפה לרעש רם במיוחד, או עובדים שחלו במחלות שונות עקב חשיפה לא מבוקרת לקרינה ו/או חומרים מסוכנים.

    אזרחים הזקוקים לסיוע, טיפול ו/או ייצוג אל מול הביטוח לאומי:

למשרד, ידע וניסיון עשיר, במימוש זכויות במוסד לביטוח לאומי, לרבות  הגשת תביעות להכרה בתאונה כ”תאונת עבודה” ולקביעת דרגת נכות מן העבודה, הגשת תביעה ל”דמי תאונה”, הגשת תביעה “לגמלת נכות כללית” (לדוגמא: הכרה באוטם שריר הלב, אוטם מוחי, פגיעות ידיים, גב, צרידות, בעיות עור שונות וכדומה), ייצוג בפני וועדות רפואיות וכן הגשת עררים על החלטותיהם במידת הצורך.

    תלמידים שנפגעו בתוך או מחוץ לשטח בית ספרם:

המשרד, מתמחה בהגשת תביעות כנגד חברות הביטוח המבטחות את תלמידי בית הספר ב”פוליסת ביטוח תאונות תלמידים”, בגין פגיעה שאירעה בשטח בית הספר, מחוצה לו או בכל מקום אחר.

כמו כן, מגיש המשרד תביעות נזיקין נגד משרד החינוך, הרשות המקומית, תנועות נוער וכן גופים אחראים נוספים, בגין פגיעות שאירוע כתוצאה מרשלנות, כגון: היעדר פיקוח נאות במהלך טיול שנתי, או בזמן הפסקות בין השיעורים או במהלך כל פעילות לימודית או חברתית אחרת.

    אנשים שנפלו על מדרכה משובשת /או נפגעו ממפגעים שונים בשטחים ציבוריים או פרטיים:

למשרד, ניסיון של שנים רבות, בתביעות נזיקין נגד עיריות, מוסדות וגופים ציבוריים אחרים בגין תאונות שאירעו ממפגעים סביבתים או בדרך ציבורית, כגון: מדרכות משובשות,  בורות, “פטריות” שהוצבו על המדרכה, עבודות בניה ופיתוח, תאונות שאירועו בגן שעשועים ציבורי, ברכות ציבוריות, חוף ים מוכרז, לרבות כנגד גופים ובעלי עסקים פרטיים, כמו לדוגמא: אולמות אירועים, אתרי פארק מים,  מרכזי קניות,  חנויות, בתי מלון, בריכות, מכוני כושר וכדומה.

    נפגעי בעלי חיים:

המשרד, בעל ניסיון ויכולות מוכחות, בתביעות נזקי גוף כתוצאה מפגיעות של בעלי חיים, כגון: תקיפה של כלבים ונפילה מסוסים.

    מטופלים שעברו טיפול שיניים, ניתוח פלסטי ו/או טיפול אסטטי שכשל:

 למשרד,  מומחיות ונסיון מקצועי, בהגשת תביעות כנגד רופאי שיניים, מטפלים אסטטים או מנתחים פלסטים, שכשלו במילוי תפקידם, והותירו את המטופל עם נזקי גוף.

    טיפול וייצוג נתבעים שנעדרי ביטוח והם נתבעים כ”מזיק” לשאת בנזקי הרכוש ו/או בנזקי הגוף שנגרמו עקב התנהלותם הרשלנית לכאורה”.

המשרד, בעל ידע וניסיון, בטיפול וייצוג נתבעים (היינו, קבלנים למיניהם) שנעדרי ביטוח והם נתבעים כ”מזיק” לשאת בנזקי הרכוש ו/או בנזקי הגוף שנגרמו עקב התנהלותם הרשלנית לכאורה.

בנוסף, ולמעלה מעשור קיימת במשרד מחלקה העוסקת בייעוץ וליווי אישי ברכישה, מכירה והשכרת נכסי מקרקעין, וזאת תחת ניהולו של עורך הדין רַמְאֵל בן-ארצי.